Z przyjemnością informujemy, że 6 września w CH Arkadia otworzył się pierwszy butik Kiehl’s w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy czerpać ze 163-letniej historii i tradycji marki, która swój początek miała w nowojorskiej aptece. Od badań nad składnikami, poprzez testy bezpieczeństwa formuł pielęgnacyjnych, po wystrój sklepów – wszystkie działania firmy Kiehl’s skupiają się na zaspokajaniu indywidualnych potrzeb stałej klienteli lokalnych społeczności. Zawsze przyświeca nam jeden cel: troskliwie dbać o swoich klientów i przekazywać im wiedzę o naszych niezawodnych produktach pielęgnacyjnych, których używa i które ceni cały świat. Ta właśnie troska o klientów znalazła swoje odzwierciedlenie w niezwykłej obietnicy Kiehl’s:

 

W Kiehl’s wierzymy, że obsługa jest najwyższą wartością. Dlatego też nasz klient otrzymuje indywidualną konsultację podczas której KCR (Kiehl’s Customer Reprezentative) bada stan skóry i szczegółowo dowiaduje się o oczekiwania klienta względem pielęgnacji. Na podstawie przeprowadzonej konsultacji KCR przedstawia dzienny rytuał pielęgnacyjny, który odpowiada indywidualnym potrzebom klienta.

 
Zapraszamy do odkrycia ekscytującego świata Kiehl’s, wypróbowania legendarnych receptur i skorzystania z indywidualnej konsultacji!