L’Oréal Paris to czołowa marka kosmetyków na świecie, która oferuje innowacyjne produkty szerokiej grupie odbiorców. Dzieli się swoją wyjątkową wizją piękna, którą wspierają światowe gwiazdy, takie jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria czy Julianne Moore. Niezwykłe kariery zawodowe i charyzma ambasadorów L’Oréal Paris ucieleśniają ideał piękna, podsumowany przez legendarne motto marki: „Ponieważ jesteś tego warta”.

Garnier

Od ponad stu lat Garnier tworzy innowacyjne i dostępne produkty, aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby pielęgnacyjne. Produkty Garniera są sprzedawane w ponad 64 krajach. Siłą napędową marki jest jej dynamiczny charakter, ogromny optymizm oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania, które ułatwiają i uprzyjemniają codzienną pielęgnację.
 

 

Maybelline

Marka Maybelline New York założona jako mały rodzinny biznes stała się numerem jeden wśród firm kosmetycznych w na całym świecie. Jest marką, która czerpie inspiracje z trendów pojawiających się na pokazach mody i przybliża je wszystkim kobietom, zachęcając je do przedstawienia swojej wizji i odkrywaniu nowych propozycji makijażu, uwolnienia wodzy kreatywności i dawania wyrazu ich indywidualizmowi. Marka Maybelline zainspirowana pewnymi siebie, spełnionymi kobietami oferuje swoim klientkom produkty oparte na zaawansowanych formułach opracowanych przez naukowców i najnowsze odcienie zgodne z ostatnimi trendami.

 
 

Marka NYX PROFESSIONAL MAKEUP powstała w Los Angeles w 1999 roku. Nazwa pochodzi od greckiej bogini nocy NYKS, symbolizującej piękno i siłę. Naszym celem było oferowanie profesjonalnych produktów do makijażu w atrakcyjnych cenach. Ta misja w dalszym ciągu nam przyświeca!

Posiadamy w swoim portfolio ponad 2000 produktów – od produktów podstawowych, średniozaawansowanych do w pełni profesjonalnych. Każdy z produktów jest tworzony we współpracy z artystami makijażowymi, aby ich jakość zawsze była na najwyższym poziomie! W naszej ofercie można znaleźć wszystko, czego zarówno profesjonalista, jak i amator makijażu, potrzebują do kreowania przepięknych makijaży!

Marka NYX Professional Makeup to nie tylko kosmetyki kolorowe, ale przede wszystkim globalna społeczność w błyskawicznym tempie marka została zaadaptowana przez internetowo-zakręconych fanów piękna i makijażu, artystów oraz niezwykle utalentowanych samouków. Miliony selfie, tutoriali i snapów później, stali się oni naszymi partnerami, którzy nie tylko wpływają na innych fanów makijażu, ale na to, jakie produkty wprowadzamy na rynek.

Rezultat? Najgorętsza i najszybciej rosnąca linia kosmetyków kolorowych stworzona przez i dla wszystkich makijażowych kameleonów.

W Polsce marka NYX Professional Makeup dostępna jest od 2016 roku. Obecnie można ją zakupić w 5 butikach własnych, własnym e-sklepie, 60 perfumeriach sieci Douglas oraz na douglas.pl i e-sklepach: Lady Makeup, E-Zebra oraz Minti.