L’Oréal Professionnel z pasją kreuje trendy fryzjerskie i współpracuje z fryzjerami na całym świecie. Profesjonalne produkty fryzjerskie marki: do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów bazują na innowacyjnych technologiach i zaawansowanych badaniach. Dostępne są w salonach fryzjerskich, by służyć i fryzjerom, i konsumentkom.

 
 
Kérastase oferuje swoim klientkom najbardziej zaawansowane technologicznie profesjonalne produkty do ekskluzywnej pielęgnacji włosów. Kérastase, łącząc zaawansowaną technologię i wymogi ekspertów, proponuje jedyne w swoim rodzaju luksusowe produkty i rytuały pielęgnacji włosów dla kobiet, aby zaspokoić ich wysublimowane potrzeby. 
 
 
 
 
MATRIX to amerykańska marka, będąca liderem na rynku produktów profesjonalnych. Oferuje fryzjerom na całym świecie innowacyjne rozwiązania i szkolenia, podążając za najnowszymi trendami. Dzięki swoim nowatorskim produktom MATRIX pozwala fryzjerom na całym świecie dzielić się amerykańskim snem i wyobrażać sobie, kim mogą być! 
 
 

Decléor to profesjonalna marka kosmetyczna oferująca produkty do pielęgnacji twarzy i ciała istniejąca na rynku od ponad 40 lat. Wspierana wiedzą ekspertów z dziedziny masażu, aromaterapii i olfaktoterapii marka Decléor skutecznie łączy w sobie wysokiej jakości produkty bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego, na bazie których tworzone są zmysłowe Rytuały na twarz i ciało. Holistyczne podejście do piękna opiera się na filozofii SKÓRA CIAŁO UMYSŁ, która odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn.

 

> Odwiedź naszą stronę