Lacôme
Marka założona w 1935 roku przez Armanda Petitjeana, wizjonera piękna, miłośnika kobiet i francuskiej elegancji. DNA i misja marki to kobiecość, radość życia i piękno, dlatego każda kobieta, która sięga po kosmetyki Lancôme, staje się szczęśliwsza.


> Odwiedź naszą stronę
> Facebook


Giorgio Armani
Od haute couture po design. Od luksusu po ubrania prêt-à-porter, Giorgio Armani to przede wszystkim sygnowane kolekcje, wykonane z wyjątkowych materiałów i stworzone z przekonania, że piękno i funkcjonalność w pełni się uzupełniają.


> Odwiedź naszą stronę
> Facebook
> Youtube


Yves Saint Laurent
Zapachy Saint Laurent Paris wyrażają wyjątkową elegancję i wolność. „Poszukiwanie miłości oraz szczęśliwego i niezwykłego życia” – Yves Saint Laurent Beauté dotrzymuje tej obietnicy.


> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

 

Biotherm

Z głębin witalnej morskiej wody do najgłębiej położonych warstw skóry. Biotherm to marka dedykowana całkowicie skórze. To 60 lat niezrównanych rozwiązań pielęgnacji skóry na bazie planktonu termalnego.
 

 

Kiehl's
Marka założona w nowojorskiej aptece w 1851 roku wciąż oferuje skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów, bazując na aktywnych, a jednocześnie naturalnych składnikach.

> Odwiedź nasza stronę
> Facebook

 


Ralph Lauren
Od 1967 roku Ralph Lauren kreuje amerykański styl, od mody męskiej i damskiej, oferując akcesoria, produkty wyposażenia wnętrz oraz zapachy. Jego wizją nie jest kreowanie mody, lecz tworzenie stylu życia, który przenika trendy.

 
> Odwiedź nasza stronę
> FacebookCacharel

Po spektakularnym sukcesie kultowego projektu Jeana Bousqueta na początku lat 60. XX wieku Cacharel był jednym z pierwszych domów mody, który wdrożył koncepcję prêt-à-porter jako alternatywę dla haute couture. Cacharel to marka, która zawsze wyprzedza swój czas. Wciąż cechuje ją świeży, młody i dynamiczny wizerunek.


> Facebook Amor Amor

 


HR


Helena Rubinstein. Pionierka. Rewolucjonistka. Zdeterminowana. Zuchwała. Odważna.

Wymyśliła piękno we współczesnym rozumieniu i wskazała kobietom drogę, którą podążają do dziś. W 1902 roku zrewolucjonizowała świat produktów kosmetycznych, dzięki innowacyjnej pielęgnacji opartej na indywidualnym podejściu do skóry. Wierna swoim wartościom, marka wciąż opracowuje produkty pielęgnacyjne, wykorzystując najnowocześniejsze odkrycia naukowe.


> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

 

Diesiel


Noszenie Diesel oznacza przynależność do tryskającej optymizmem, radosnej społeczności, która rządzi się własnymi prawami. To więcej niż marka, to nowoczesny styl życia. Mieszanka wytworności, prowokacji i humoru.


> Odwiedź naszą stronę
> Youtube

 

Viktor & Rolf

Viktor & Rolf zawsze prezentował wyjątkową wizję mody, łączącą spektakularny efekt z elegancją. Od 20 lat zarówno kolekcje mody, jak i zapachy marki opowiadają niezwykłe historie.

 

 

 

 

 

 

Urban Decay wykracza poza kanony piękna, łącząc kobiecość z zuchwałością i dużą dawką szaleństwa. Marka skierowana jest zarówno do fanek makijażu w stylu Naked, jak i tych, które chcą się wyróżnić i mają odwagę wyrażać swoją osobowość czerpiąc z najgorętszych trendów. Urban Decay to profesjonalne kosmetyki, ultra-napigmentowane formuły w nieskończenie szerokiej gamie kolorystycznej i o awangardowych nazwach. A wszystko to w niepowtarzalnych, designerskich opakowaniach.

> Odwiedź naszą stronę

> Facebook

> Instagram

 

House 99 to męski świat, w którym przewodnikiem jest David Beckham. To źródło inspiracji do eksperymentowania i kreowania własnego stylu. House 99 to marka stworzona dla mężczyzn, którzy chcą poczuć się pewni siebie i atrakcyjni, a jednocześnie pozostać swobodni.