Vichy to marka stworzona przez dermatologa dr. Prospera Hallera, oferująca dermokosmetyki dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry.

 

WODA TERMALNA Z VICHY

Wydobywana ze źródła w głębi francuskich wulkanów, jest bogata w 15 minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Stworzona przez naturę, o naukowo potwierdzonej skuteczności we wzmacnianiu skóry przeciw szkodliwym czynnikom zewnętrznym, stanowi najważniejszy składnik aktywny dermokosmetyków Vichy.

 

SKUTECZNOSĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE

Od lat zgłębiamy wiedzę o skórze, aby odpowiadać na potrzeby każdego pacjenta. Testy kliniczne i konsumenckie przeprowadzone pod kontrolą dermatologów, potwierdzają skuteczność dermokosmetyków Vichy.

 

SKÓRA WRAŻLIWA

Dermokosmetyki Vichy są opracowane ze szczególną troską o tolerancję przez osoby o skórze wrażliwej.


> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

 

La Roche-Posay

La Roche-Posay to marka dermokosmetyczna nr 1 na świecie polecana przez lekarzy dermatologów zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Została opracowana z myślą o najbardziej wymagającej skórze.

Podstawą formuł La Roche-Posay jest woda termalna z legendarnych francuskich źródeł La Roche Posay, która stanowi unikalną kompozycje minerałów z naturalną, wysoką zawartością selenu, dzięki czemu posiada wyjątkowe właściwości kojące i antyoksydacyjne.

Wszystkie produkty marki La Roche-Posay są hypoalergiczne i testowane pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej, atopowej, trądzikowej lub reaktywnej.

Produkty La Roche-Posay zawierają zaawansowane dermatologicznie składniki aktywne, często zainspirowane najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny, aby dostarczyć pacjentom najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Ich skuteczność jest potwierdzana w badaniach klinicznych prowadzonych przez międzynarodowe grupy badawcze.

W ofercie marki można znaleźć produkty do pielęgnacji od pierwszych dni życia, stworzone w trosce o najwyższe bezpieczeństwo.

Marka angażuje się także w ważne kwestie społeczne i prowadzi wiele akcji o charakterze edukacyjnych takich jak: Rodziny LIPIKAR, Zostań SKIN CHECKEREM.


> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

 

Produkty CeraVe oferują skuteczną pielęgnację skóry dla wszystkich. To sprawdzone, łatwo dostępne i polecane przez dermatologów rozwiązanie, które pomaga nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalną barierę ochronną. Zarówno dermatolodzy, jak i pacjenci, dostrzegają różnicę, której źródłem jest CeraVe i dlatego rekomendują tę markę z takim przekonaniem.

Gama CeraVe została stworzona w oparciu o 3 kluczowe ceramidy 1, 3 i 6 II, które w połączeniu z technologią MultiVesicular Emulsion (MVE), zapewniają optymalne wchłaniane i uwalnianie składników aktywnych w czasie, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona przez cały dzień.

 

> Odwiedź naszą stronę
> Facebook