L’Oréal Paris to czołowa marka kosmetyków na świecie, która oferuje innowacyjne produkty szerokiej grupie odbiorców. Dzieli się swoją wyjątkową wizją piękna, którą wspierają światowe gwiazdy, takie jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria czy Julianne Moore. Niezwykłe kariery zawodowe i charyzma ambasadorów L’Oréal Paris ucieleśniają ideał piękna, podsumowany przez legendarne motto marki: „Ponieważ jesteś tego warta”.

Garnier

Od ponad stu lat Garnier tworzy innowacyjne i dostępne produkty, aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby pielęgnacyjne. Produkty Garniera są sprzedawane w ponad 64 krajach. Siłą napędową marki jest jej dynamiczny charakter, ogromny optymizm oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania, które ułatwiają i uprzyjemniają codzienną pielęgnację.
 

 

Maybelline

Maybelline New York to przodująca na rynku kosmetycznym marka dostępna w ponad stu krajach. Łącząc technologicznie zaawansowane formuły z nowojorskimi trendami, marka Maybelline New York obrała sobie za misję oferowanie innowacyjnych, dostępnych i łatwych w stosowaniu kosmetyków do makijażu dla każdej kobiety w myśl hasła „From Catwalk to Sidewalk” / „Z wybiegu na ulice”.
 

 

Essie

Kultowa amerykańska marka pozwalająca wszystkim kobietom na świecie wyrażać siebie poprzez wyjątkowo szeroką gamę kolorystyczną i niezwykle kreatywne nazwy odcieni. Niezrównanej profesjonalnej jakości lakiery do paznokci Essie wyznaczają standardy dla celebrytek i kobiet na całym świecie! 

 

Marka Mixa narodziła się w 1924 r. we francuskich aptekach. Pierwsza gama produktów została stworzona do pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry niemowląt. W oparciu o tę ekspertyzę firma rozwinęła produkty do pielęgnacji twarzy i ciała kobiet w każdym wieku. Ich cechą wspólną jest wysoka skuteczność i troska o optymalną tolerancję skóry wrażliwej.

> Odwiedź naszą stronę