Marka profesjonalnych produktów fryzjerskich do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. L’Oréal Professionnel kreuje trendy fryzjerskie i współpracuje z fryzjerami na całym świecie. Produkty i usługi L’Oréal Professionnel oparte na innowacyjnych technologiach i zaawansowanych badaniach są dostępne w salonach fryzjerskich.

 
Kérastase oferuje swoim klientkom najbardziej zaawansowane technologicznie profesjonalne produkty do ekskluzywnej pielęgnacji włosów. Kérastase, łącząc zaawansowaną technologię i wymogi ekspertów, proponuje jedyne w swoim rodzaju luksusowe produkty i rytuały pielęgnacji włosów dla kobiet, aby zaspokoić ich wysublimowane potrzeby. 
 
 
 
 
MATRIX to amerykańska marka, będąca liderem na rynku produktów profesjonalnych. Oferuje fryzjerom na całym świecie innowacyjne rozwiązania i szkolenia, podążając za najnowszymi trendami. Dzięki swoim nowatorskim produktom MATRIX pozwala fryzjerom na całym świecie dzielić się amerykańskim snem i wyobrażać sobie, kim mogą być! 
 
 
 
Kultowa amerykańska marka pozwalająca wszystkim kobietom na świecie wyrażać siebie poprzez wyjątkowo szeroką gamę kolorystyczną i niezwykle kreatywne nazwy odcieni. Niezrównanej profesjonalnej jakości lakiery do paznokci Essie wyznaczają standardy dla celebrytek i kobiet na całym świecie!