Lacôme
Marka założona w 1935 roku przez Armanda Petitjeana, wizjonera piękna, miłośnika kobiet i francuskiej elegancji. DNA i misja marki to kobiecość, radość życia i piękno, dlatego każda kobieta, która sięga po kosmetyki Lancôme, staje się szczęśliwsza.

> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

Giorgio Armani
Od haute couture po design. Od luksusu po ubrania prêt-à-porter, Giorgio Armani to przede wszystkim sygnowane kolekcje, wykonane z wyjątkowych materiałów i stworzone z przekonania, że piękno i funkcjonalność w pełni się uzupełniają.

> Odwiedź naszą stronę
> Facebook
> Youtube

Yves Saint Laurent
Zapachy Saint Laurent Paris wyrażają wyjątkową elegancję i wolność. „Poszukiwanie miłości oraz szczęśliwego i niezwykłego życia” – Yves Saint Laurent Beauté dotrzymuje tej obietnicy.

> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

 

Biotherm

Z głębin witalnej morskiej wody do najgłębiej położonych warstw skóry. Biotherm to marka dedykowana całkowicie skórze. To 60 lat niezrównanych rozwiązań pielęgnacji skóry na bazie planktonu termalnego.
 

 

Kiehl's
Marka założona w nowojorskiej aptece w 1851 roku wciąż oferuje skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów, bazując na aktywnych, a jednocześnie naturalnych składnikach.

> Odwiedź nasza stronę
> Facebook

Ralph Lauren
Od 1967 roku Ralph Lauren kreuje amerykański styl, od mody męskiej i damskiej, oferując akcesoria, produkty wyposażenia wnętrz oraz zapachy. Jego wizją nie jest kreowanie mody, lecz tworzenie stylu życia, który przenika trendy.

 
> Odwiedź nasza stronę
> Facebook

Cacharel

Po spektakularnym sukcesie kultowego projektu Jeana Bousqueta na początku lat 60. XX wieku Cacharel był jednym z pierwszych domów mody, który wdrożył koncepcję prêt-à-porter jako alternatywę dla haute couture. Cacharel to marka, która zawsze wyprzedza swój czas. Wciąż cechuje ją świeży, młody i dynamiczny wizerunek.

> Facebook Amor Amor

 

HR

W 1902 roku Helena Rubinstein zrewolucjonizowała świat produktów kosmetycznych dzięki innowacyjnej pielęgnacji opartej na indywidualnym podejściu do skóry. Wierna swoim wartościom, marka wciąż opracowuje pielęgnacje przeciw starzeniu się skóry, wykorzystując najnowocześniejsze odkrycia naukowe.

> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

Clarisonic

Czy chcesz mieć piękną skórę do końca życia? Wybierz Clarisonic®. Clarisonic opracowuje i oferuje zaawansowane produkty do pielęgnacji skóry o udowodnionym klinicznie działaniu, które zrewolucjonizowały świat pielęgnacji.
 

 

Diesiel

Noszenie Diesel oznacza przynależność do tryskającej optymizmem, radosnej społeczności, która rządzi się własnymi prawami. To więcej niż marka, to nowoczesny styl życia. Mieszanka wytworności, prowokacji i humoru.

> Odwiedź naszą stronę
> Youtube

 

Viktor & Rolf

Viktor & Rolf zawsze prezentował wyjątkową wizję mody, łączącą spektakularny efekt z elegancją. Od 20 lat zarówno kolekcje mody, jak i zapachy marki opowiadają niezwykłe historie.