Vichy

Legendarna marka apteczna założona przez lekarza w 1931 roku. Od początku swojego istnienia oferuje kobietom innowacyjne produkty, które pomagają im dbać o urodę i zdrowie skóry, bez względu na wiek i rodzaj cery.

> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

 

La Roche-Posay

La Roche-Posay to marka polecana przez 25 tysięcydermatologów na całym świecie. Stworzona na bazie wody termalnej, opracowana dla najbardziej wymagającej cery, aby odmienić życie skóry wrażliwej.

> Odwiedź naszą stronę
> Facebook

 

Produkty CeraVe oferują skuteczną pielęgnację skóry dla wszystkich. To sprawdzone, łatwo dostępne i polecane przez dermatologów rozwiązanie, które pomaga nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalną barierę ochronną. Zarówno dermatolodzy, jak i pacjenci, dostrzegają różnicę, której źródłem jest CeraVe i dlatego rekomendują tę markę z takim przekonaniem.

Gama CeraVe została stworzona w oparciu o 3 kluczowe ceramidy 1, 3 i 6 II, które w połączeniu z technologią MultiVesicular Emulsion (MVE), zapewniają optymalne wchłaniane i uwalnianie składników aktywnych w czasie, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona przez cały dzień.