L’Oréal oferuje kobietom i mężczyznom na całym świecie najlepsze produkty kosmetyczne. Dołączając do zespołu Działu Operacyjnego, znajdziesz się na pierwszej linii fantastycznej przygody w zakresie produkcji i logistyki.

Dział Operacyjny rozwija, produkuje i dostarcza konsumentom na całym świecie znane produkty marek Grupy. Aby spełniać tę misję, jego pracownicy obmyślają najbardziej skuteczne i odpowiedzialne rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb różnorodnych konsumentów i właściwości marek L’Oréal.

Nasze działy operacyjne zatrudniają obecnie na całym świecie, w siedzibach, fabrykach i centralach dystrybucyjnych, około 18 tysięcy osób. Jest to prawie jedna trzecia pracowników Grupy i stanowią oni jeden z głównych filarów skuteczności L’Oréal. Zespoły te pracują na całym świecie w 40 fabrykach i 150 centrach logistycznych. Od 2007 roku Dział Operacyjny jest zorganizowany w oparciu o najważniejsze obszary geograficzne Grupy, co sprzyja bliskiej współpracy z Działem Marketingu, Działem Badań i Rozwoju oraz Działem Innowacji, a także ułatwia szybsze wprowadzanie innowacji na rynki lokalne.
 
Zespół Operacyjny funkcjonuje w dynamicznym środowisku pracy. Pracownicy mogą korzystać z funkcjonalnej i geograficznej mobilności zawodowej, a ich ścieżki kariery mogą rozwijać się w ciekawy sposób dzięki szkoleniom i zróżnicowanym zadaniom. Mają oni dostęp do wielu uprawnień i ekspertyz, dzięki którym mogą wyrażać własne podejście do innowacyjności i obsługi klientów.