Każdego roku kilkadziesiąt młodych osób odbywa staże niemal we wszystkich działach L’Oréal. Nasz Talent Development Program to profesjonalny program rozwoju talentów, który może nadać bieg Twojej karierze.
 
Co roku zatrudniamy blisko 60 osób w ramach Talent Development Program i co roku ponad połowa młodych menedżerów jest rekrutowana spośród stażystów. Nasz program stażowy jest skierowany do absolwentów i studentów uniwersytetów, szkół biznesowych i inżynierskich. Zapewniamy zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w jednym z wybranych działów: Finansów, Marketingu, Sprzedaży, PR, Logistyki, Prawnym, Naukowym, Kontaktów Zewnętrznych i HR. Staże trwają od sześciu do 12 miesięcy. Dołączając do jednego z naszych zespołów, będziesz pracować nad rzeczywistymi projektami biznesowymi. Twoim zadaniem będzie uzyskanie konkretnych rezultatów, które stanowią podstawę Twojej oceny stażowej. Rozwiniesz swoje umiejętności przy jednoczesnej możliwości zaprezentowania swoich mocnych stron i zalet Twojej osobowości. Poszukujemy nie tylko osób wykwalifikowanych z wiedzą specjalistyczną, lecz także dynamicznych, pełnych entuzjazmu i ambicji młodych talentów. Talent Development Program to pierwszy krok do dynamicznej kariery w Grupie L’Oréal!
 
 
 

Poznaj historie naszych stażystów:

Paulina Grabarczyk, Product Manager Giorgio Armani Cosmetics

L’Oréal to miejsce stwarzające ogromne możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach. Otaczają mnie ludzie pełni pasji i zaangażowania. To, co cenię sobie najbardziej, to różnorodność projektów oraz ambitne cele.

 

Grzegorz Woźnicki, Senior Key Account Manager

Będąc uczestnikiem Talent Development byłem odpowiedzialny za markę SkinCeuticals. Przez sześć miesięcy stażu mogłem liczyć na bardzo mocne wsparcie swoich mentorów – co jednak nie ograniczało mojej swobody działania. Dzięki dużej odpowiedzialności i zaufaniu jakim od pierwszych dni obdarzyła mnie firma mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że był to jeden z najciekawszych okresów w moim dotychczasowym życiu zawodowym. Podczas stażu musiałem z jednej strony samodzielnie prowadzić codzienne projekty, jak również miałem swój wkład w długoterminowa strategię marki. Dziś – po ponad 5 latach od rozpoczęcia swojej przygody z L’Oréal jestem bardzo szczęśliwy mogąc wspierać rozwój nowych pracowników w równie profesjonalny i serdeczny sposób jak ten, którego sam doświadczyłem.

 

Adam Górka, TDP E-Commerce w Dziale Produktów Szerokiej Dystrybucji 

W czasie Talent Development Program w Dziale Sprzedaży byłem odpowiedzialny za prowadzenie projektu rozwoju eCommerce w Dziale Produktów Szerokiej Dystrybucji. L’Oréal zbiera w swoich strukturach nietuzinkowe osobowości. Pozytywna energia i profesjonalizm, pozwalają każdego dnia maksymalizować osiągane wyniki oraz stawiać czoła nowym wyzwaniom. Inspirujący ludzie, silne charaktery, znane marki, ciekawe projekty i profesjonalna kadra sprawia, że pojęcie „stażu”, w L’Oréal, nabiera zupełnie innego znaczenia. Jeżeli masz otwarty umysł, jesteś ambitny i lubisz wyzwania -  Talent Development Program jest właśnie dla Ciebie.