Rozwijaj się wraz z rosnącą organizacją: Z taką samą pasją angażujemy się w rozwój zarówno naszych pracowników, jak i naszych produktów! Nieustannie dążąc do doskonałości, wyprzedzamy konkurencję.

Wykorzystujemy naszą kreatywność, aby sprostać nieskończonym i różnorodnym potrzebom względem piękna. Będąc liderem w branży kosmetycznej, codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom. Wymaga to od naszych pracowników pomysłów, ambicji, zdolności przywódczych oraz umiejętności podejmowania odważnych decyzji. Zespół Działu Szkoleń wspiera w tym swoich pracowników i pomaga im rozwijać swój potencjał.

Dynamicznie zmieniające się społeczeństwo wpływa na biznes kosmetyczny, który w konsekwencji również ulega szybkim i nieustannym transformacjom. Ten dynamizm służy wewnętrznym awansom i sprzyja długoterminowemu planowaniu kariery, dlatego oferujemy naszym pracownikom możliwości rozwoju.

DOŁĄCZ DO FABRYKI LIDERÓW
Masz przed sobą pracę pełną wyzwań, dyskusji i nowych sytuacji. L’Oréal stał się fabryką liderów, bo każdego dnia rozwija swoich pracowników, tworząc dla nich środowisko, w którym nieustannie można realizować ambitne cele. Chcemy wspierać Cię w pełnym wykorzystywaniu Twojego potencjału, dlatego pomożemy Ci doskonalić Twoje zdolności przywódcze i rozwijać umiejętności pracy w wielokulturowym środowisku.

NIEUSTANNIE DĄŻ DO DOSKONAŁOSCI
Doskonałość jest częścią DNA L’Oréal, dlatego oferujemy Ci współpracę z najlepszymi na świecie ekspertami, pracującymi zarówno w firmie, jak i poza nią. Dbając o pozycję lidera, nieustannie dążymy do doskonałości, dlatego prowadzimy strategiczną współpracę z uczelniami wyższymi oraz innymi firmami międzynarodowymi, co umożliwia naszym pracownikom odkrywać najnowsze trendy i tworzyć innowacyjne rozwiązania. 

KSZTAŁTUJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI BIZNESOWE
Wszystko zaczyna się wraz z pierwszym wyzwaniem zawodowym! Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, proponujemy Ci spersonalizowany program rozwoju kariery, dopasowany do twoich potrzeb. Praca w L’Oréal to wspaniała przygoda, która pomaga stworzyć międzynarodową sieć kontaktów. Nasze ośrodki w Rio, Szanghaju, Dubaju, Nowym Jorku i Paryżu są w pełni ukierunkowane na Twój rozwój.

ROZWIJAJ SIĘ W INSPIRUJĄCYM ŚRODOWISKU
Nauka to systematyczny i długotrwały proces. Jesteśmy przekonani, że wykorzystasz możliwość uczenia się od kolegów i naszych liderów oraz będziesz czerpać wiedzę i doświadczenie z realizowanych projektów. Rozwój w L’Oréal oznacza wzmacnianie swojej kreatywności i intuicji, aby sprostać wyzwaniom wielokulturowego kontekstu branży kosmetycznej. 
 

ODKRYWANIE RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ
Wirtualne zajęcia, filmy, webcasty, konferencje, coaching, e-learning… Każdy pracownik w dowolnym zakątku świata otrzymuje od nas możliwość dostępu do technologicznych i socjologicznych rozwiązań, które pozwalają zdobywać wiedzę i poszerzać biznesowe horyzonty. Nasza internetowa platforma My Learning oferuje ponad tysiąc szkoleń pozwalających na zindywidualizowany tryb nauki.

> Poznaj niektóre możliwości zdobywania wiedzy, jakie oferujemy naszym pracownikom