Integracja: Pierwsze kroki w firmie to początek fascynującego doświadczenia. W L’Oréal robimy wszystko, co w naszej mocy, aby odpowiednio Cię przywitać.

ZINDYWIDUALIZOWANA INTEGRACJA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zatrudniane przez nas osoby mają różne cechy osobowości, umiejętności i doświadczenia. Dlatego doskonale rozumiemy, że integracja powinna być zindywidualizowana, bo tylko wtedy będzie przebiegać sprawnie i kompleksowo. Nasz program L’Oréal FIT (Follow-Up and Integration Track), opracowany specjalnie dla nowych pracowników, pomoże Ci z sukcesem wejść w nowy etap Twojej kariery.
 
 

UCZENIE SIĘ TO ZROZUMIENIE

Program L’Oréal FIT składa się z sześciu kluczowych elementów, które umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozwijania się w Grupie i stworzenia własnej ścieżki kariery. Twój skrojony na miarę program L’Oréal FIT:
 
  • Na początek udana integracja
W L’Oréal wiemy, jak duże znaczenie ma pomoc w zintegrowaniu się z naszą firmą i objęciu nowej roli. Zależy nam, aby proces ten przebiegał bardzo sprawnie.
 
  • Poznanie branży i produktów 
Chcemy zaprezentować Ci to, co dla L’Oréal najważniejsze. Umożliwiamy poznanie naszej branży i naszych produktów (wizyty w terenie, szkolenia techniczne, praca w terenie, staże itp.).
 
  • Szkolenia i dyskusje grupowe
W ten sposób umożliwiamy Ci poznanie firmy, nowych pracowników, zdobycie wiedzy i doświadczenia poprzez dzielenie się pomysłami z menedżerami i współpracownikami, a także stworzenie swojej pierwszej sieci zawodowych kontaktów.
 
  • Indywidualny program spotkań zapoznawczych
W ciągu pierwszych tygodni oferujemy Ci uczestniczenie w spersonalizowanym programie, w ramach którego spotkasz się z kluczowymi osobami w firmie, zapoznasz się z jej działalnością oraz zrozumiesz czekające na Ciebie wyzwania i oczekiwania związane z nowymi zadaniami.
 
  • Nauka w trakcie pracy
Chcemy, abyś się rozwijał. Uczenie się w trakcie pracy, którą wykonujesz, będą wspierać Twoi bezpośredni przełożeni. To proces, dzięki któremu możesz obserwować i doświadczać różnych zawodowych sytuacji.
 
  • Indywidualne wsparcie mentora i działu HR
To mniej sformalizowana forma, która pozwala słuchać, zadawać pytania i lepiej zrozumieć. Zadaniem mentora jest przekazanie Ci obiektywnych porad dotyczących pozyskiwania doświadczenia, procesu nauki i budowania Twojej sieci kontaktów. Menedżer z działu HR będzie również wspomagał Twoją integrację. Będzie Cię wspierał w różnego typu sytuacjach, także tych trudnych. 
 

PROCES, W TRAKCIE KTÓREGO PODEJMUJESZ INICJATYWĘ

Każdy nowy pracownik może liczyć na wsparcie swojego menedżera, który przejmuje rolę coacha, zespołu HR oraz mentora. Jesteś nową osobą, ale oczekujemy też Twojego zaangażowania w integrację, dlatego zachęcamy do podejmowania inicjatywy, przez którą wykażesz swoją chęć do nauki i robienia postępów. 

 

> Posłuchaj kilku porad, które ułatwią Twoją integrację